Tahsin Çadırcı tarafından, 1953 yılında çadır ve tente sistemlerini halka arz etmek amacıyla kurulan Tahsin Çadırcı Tente & Branda Sistemleri, Sivas Sanayisinde 1954 yılında faaliyete geçti.

Kaliteden ödün vermeyen vizyonuyla tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayan Tahsin Çadırcı, Çadır, Tente & Branda ürünlerinin her alanda kullanıma yönelik sistemleriyle kurulduğu yıldan buyana siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Asla ödün vermediğimiz kalitemiz, satış sonrası kesintisiz hizmet anlayışımız ve eksiksiz hayata geçirdiğimiz "mutlak müşteri memnuniyeti" ilkemiz ile daima sektörümüzün standartlarını belirledik, belirlemeye de devam ediyoruz.

Tahsin Çadırcı Tente ve Branda sistemleri olarak geçmişin tecrübesiyle bugünün teknolojisini birleştirip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz ve işimizi ciddi ve kararlı bir şekilde uzman ekibimizle beraber yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz çadır konusunda sadece hayal edin ve biz gerçekleştirelim. Her türlü çadırı ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendiriyor ve şekillendiriyoruz. Firmamız yaptığı işlerin yapım aşamasından kullanımına kadar her zaman kesintisiz hizmet vermektedir. Tahsin Çadırcı branda tente pergola ve mimari çadır sistemleri olarak sektörümüzün her alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız Sivas’ımızın en eski ve en köklü kuruluşlarından biridir. Güneş, yağmur, kar, rüzgar ile aranızda artık biz varız. Tahsin Çadırcı firması olarak size köklü ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Sivas Çadır